“Hediyeli Alışverişler!“ sloganıyla yola çıkan LimaLuna, uzman kadrosunun titizlikle seçtiği ürünleri çatısı altında toplayan ‘hediyeli’ bir e-ticaret platformudur. Online alışveriş keyfine yepyeni bir yaklaşım getiren LimaLuna, LimaLuna Sanal Mağazacılık A.Ş firmasının tescilli markasıdır.

LimaLuna’dan seçeceğiniz harika ürünlerle isterseniz günlük tarzınızı çeşitlendirebilir, isterseniz şık kıyafetlerinize eşlik edecek ürünlerle hediyeli alışverişin keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. 

LimaLuna’dan yapacağınız alışverişlerinizde ödemelerinizi kredi kartı veya banka havale/eft yöntemlerini kullanarak yüksek güvenlik çerçevesinde tamamlayabilirsiniz. LimaLuna veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. LimaLuna’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. 

LimaLuna’da satılan ürünlerin kalitesi ve orijinalliği ürünlerin seçim aşamasında kontrol edilmekte, sipariş alımı sonrası en kaliteli hizmeti sunma anlayışı çerçevesinde titiz paketleme ve gönderim kuralları uygulanmaktadır. LimaLuna’da bir numaralı önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Benzersiz yepyeni bir hediyeli alışveriş anlayışı modanın yeni platformu LimaLuna’da…

Haydi, ürünleri hemen keşfet! : )